Fani K-POP'U ~ (ZLOT)

Forum dla fanów K-POP'U (uczestników zlotu)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-06-25 21:32:05

Hyumin

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 24
Punktów :   

Przedstaw Się!

Tak więc ja zacznę.

Hyuminyeyo. Tak właściwie to Daga. ^^
Mam 16 lat i mieszkam w okolicach Rybnika woj.śląskie.
Very bardzo kocham Azję. Najbardziej: Japonię, Koreę Południową i Tajwan.
Moja miłość do samej Japonii trwa od 5 roku życia. Nawet może i wcześniej.(długa historia)
K-POP'u zaczęłam słuchać 2-3 lata temu ... a  tak poważnie rok temu wtedy to naprawdę się zakochałam.
J-Rocka słucham od 10 roku życia czyli będzie już z 6 lat.  Moim ulubionym zespołem jest An Cafe . ^^
Ale ostatnio też pokochałam Exist Trace.
Jeśli chodzi o K-POP to Super Junior <3 i Eunhyuk oppa który jest moim mężem. =3
Ponoć, niby jestem jedną z organizatorek tak więc witam się serdecznie ^_^ .
Mam nadzieję że zlot nam się uda i wszystko pójdzie po naszej myśli. C;
Miło będzie poznać grupkę ludzi z takim samym gustem co do muzyki.

Jakby ktoś chciał to podzielę się fbi pb:
http://www.facebook.com/Kiteshi
http://www.photoblog.pl/xiaoliu


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6qxr5BfiB1r82s4xo2_500.gif

Offline

 

#2 2012-06-25 23:55:03

 Hikari <3

Administrator

43454696
Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 12
Punktów :   

Re: Przedstaw Się!

Witajcie ja tez chyba powinnam się Wam przedstawić. Też jestem organizatorką i bardzo się cieszę że po kilku rozmowach i półsłówkach , w sumie zaczęło się to od jednej rozmowy z Reii udało nam się wpaść na pomysł zorganizowania takiego zlotu.Jestem założycielką strony "Jaram się Azjatami" która powstała dla mojej kochanej Yongmi i miała być takim prezentem. Miło będzie porozmawiać z innymi osobami podzielającymi naszą pasję. Mam już,noo ok stara dupa ze mnie, ale muszę się przyznać 19 lat,od października zaczynam studia w Krk mam nadzieję że mi się uda dostać na dziennikarstwo specjalistyczne lub na drugim miejscu filologię koreańską ale z tym mam mały problem, ponieważ musiałabym studiować we Wrocławiu więc problem z dojazdem, ale czego się nie robi aby spełnić marzenia. K-pop'u zaczęłam słuchać stosunkowo nie dawno i  od razu się od niego uzależniłam.DO tego stopnia kocham Koreę że zaczęłam już zbierać pieniądze na bilet i za trzy lata planuje udać się w taką podróż. Zespoły:Big Bang,B1A4,2ne1,Teen Top,Shinee, i chyba wszystkie pozostałe. Biasi to oczywiście TOP,Baro,Sandeul,Minho i Onew _ Mam nadzieję że nasz zlot z czasem będzie zyskiwał coraz większy zasięg i z  każdym rokiem będziemy w stanie organizować go w innym mieście. I bardzo dziękuje wszystkim którzy angażują się w jego organizację.


You can't touch k-pop,
but k-pop can touch you.

Offline

 

#3 2012-06-27 00:51:27

LeeReii

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Przedstaw Się!

Cześć jestem Reii, prawdziwego imienia nie zdradzę, bo nienawidzę go.
Mam 16 lat, mieszkam na zadupiu zwanym Łabędy. Jest to dzielnica Gliwic, w której nie spotka się zbyt dużo fajnych osób.
Interesuję się Koreą płd i Japonią, lubię bardzo ich języki, chiński też lubię xD
Japonią interesuję się 5 lat, zaczęło się od filmu o pandach, który oglądałam z mamą w jakąś niedzielę jak miałam 11 lat xD
Ale ich muzyki słucham jakoś 2,5 roku. Koreą zaczęłam interesować się poprzez k-pop, który słucham rok z kawałkiem.
W sumie wstyd, że tak krótko. xd
Jestem adminką panpejdża "Korea, Japonia oraz Chiny, Azjatami jarają się polskie dziewczyny".
Nazwę stronki w sumie wymyśliłam w 30 sekund, bo lubię sobie pisać głupie, bezsensowne, rymujące się wiersze, więc już przywykłam do wymyślania rymujących się haseł xD
Nie chciałybyście widzieć np. mojego wiersza o Gackt'cie (nie wiem jak odmienić), którego nienawidzę xD W sensie nienawidzę Gackt'a,a nie mojego wiersza xD
Oprócz tego jestem "Niewyżytą i dziką adminką, która nawet nie ogarnia ile ma kochanków i mężów" - Hyumin.
Tak więc z tego można wywnioskować, że mam tak dużo biasów, że ich nawet nie ogarniam, pamiętam tylko moich trzech pierwszych:

1.Siwon
2.Donghae
3.Eunhyuk


XDDDDDDD

Co by tu jeszcze...
Cenię sobie ludzi z pasją i dobrym charakterem, którzy mają ambicje, aby osiągnąć coś w życiu.
A nie cenię takich, którzy nie wiedzą co to tolerancja i nie potrafią nic więcej prócz otwierania piwa i używania w większości zamiast zwykłych słów, wulgaryzmów.


To chyba tyle xD

Offline

 

#4 2012-07-24 22:47:54

beybus14

Fan

Zarejestrowany: 2012-07-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstaw Się!

Witam. Wszyscy na mnie mówią Beybuś albo HIT, oby dwa przyjmuję z pokorą, imienia też nie zdradzę bo też go ne cierpię. Tak jak nasza adminka mam 19 lat niestety ;( za bardzo mi się na świat śpieszyło. Uwielbiam Azję tak jak wiekszość z was. Kpop'em interesuje się już ho ho ho to już chyba z 4 albo 5 rok leci (kiedy to zleciało) Zaczeło się oczywiście od legendarnego już zespołu jakim jest Big Bang, przeszło przez SuJu, Shinee, MBLAQ, B1A4, Infinite, Dalmatian, ZE:A, U-kiss( i tam jeszcze pare) aż po dzis czyli BTOB, JJ Project, VIXX, B.A.P itd. Na co dzien rysuje, tancze i tak mozna dalej opowiadac. Moimi biasami sa przede wszystkim sami liderzy... Seungho, Sungkyu, Eukwange, Leeteuk, Onew itd.  Rozgadałam się przepraszam...  to chyba wszystko... Dziękuję za uwagę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wredotki.pun.pl www.thesims2.pun.pl www.heroes3.pun.pl www.naruto-game-battle.pun.pl www.minecraftrpg.pun.pl